Reprezentanci przylecieli do Arłamowa

Reprezentacja Polski przybyła do Arłamowa. Kadrowicze Adama Nawałki rozpoczynają zgrupowanie w urokliwym ośrodku. Niektórzy przybyli samochodami, inni postawili na helikoptery. Wszystkiemu przypatrywała się grupa młodzieży. Ostatni pojawił się kapitan biało-czerwonych, Robert Lewandowski. Gracz Bayernu wybrał drogę powietrzną. 

 

Biało-czerwoni przybywali do Arłamowa przez cały dzień. Biało-czerwoni dojeżdżali, ale też dolatywali do ośrodka w mniejszych lub większych grupach. Pierwszy przyleciał helikopter z Łukaszem Piszczkiem i Arkadiuszem Milikiem. Potem wspólnie zameldowali się Thiago Cionek, Jacek Góralski, Kamil Grosicki, Sławomir Peszko i nowy honorowy obywatel Łowicza, Maciej Rybus. Robert Lewandowski postawił na towarzystwo Grzegorza Krychowiaka, Wojciecha Szczęsnego oraz Łukasza Teodorczyka.

Zgrupowanie w Arłamowie potrwa do 7 czerwca. To tam zapadnie decyzja, kto pojedzie na mistrzostwa Świata, a kto obejrzy je w telewizji. Przed wylotem do Rosji, biało-czerwoni rozegrają sparingi z Chile i Litwą.

https://twitter.com/GrosickiKamil/status/1001526723131969537

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *