Duży sukces dzielnych Polaków!

Dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepiej udowodnili to nasi reprezentanci w piłce nożnej niewidomych. Biało-czerwoni wygrali międzynarodowy turniej Football Euro Challenge Cup 2018.

W grupie Polacy pokonali 1:0 Irlandię, a następnie zdeklasowali 8:0 Szwajcarię. W półfinale biało-czerwoni okazali się lepsi od Białorusinów. W finale nasi gracze ponownie spotkali się z Irlandią i ograli ją tym samym wynikiem, co w grupie.

Końcowa klasyfikacja:
1. 🇵🇱 Polska
2. 🇮🇪 Irlandia
3. 🇭🇺 Węgry
4. 🇧🇾 Białoruś
5. 🇦🇹 Austria
6. 🇨🇭 Szwajcaria

 

Zobaczcie, jak wyglądała droga niewidomych Polaków do pierwszego miejsca!

BLIND F⚽️⚽️TBALL – Piłka nożna niewidomychReprezentacja Polski w blind footballu wygrała 🏆️🏅 turniej IBSA Blind Football Euro Challenge Cup 2018! 🙂Wejdź do naszego świata i zobacz, że nie ma rzeczy niemożliwych! (dla niecierpliwych materiał zaczyna się od 00:58)__________________________________Autor: Maciej Bałamut / Wyborcza Kraków___________Nasze wyniki:Grupa A🇵🇱 1:0 🇮🇪🇵🇱 8:0 🇨🇭Półfinał🇵🇱 4:1 🇧🇾Finał🇵🇱 1:0 🇮🇪___________1. 🇵🇱 Polska2. 🇮🇪 Irlandia3. 🇭🇺 Węgry4 🇧🇾 Białoruś5. 🇦🇹 Austria6. 🇨🇭 SzwajcariaSprint Wrocław – Blind Football x Tyniecka NWP Kraków = Blind Football PolandŁączy nas piłkaDziękujemy z całego serca Goalball Polska za wsparcie!Jeśli możesz to UDOSTĘPNIJ ten post i pomóż nam promować blind football w naszym kraju, dziękujemy.

Opublikowany przez Robert Mkrtchyan Wtorek, 22 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *